Er İnşaat Çatı ve Cephe Sandviç Panel Sistemleri Çatı Panelleri

Çatılar binayı ve ya farklı yapıları çeşitli hava şartlarından korumak ve bunun yanında estetik bir görüntü kazandırmak için uygulanan yapı örtüleridir.

Çatı Panelleri

Çatı panelleri, sahip olduğu çeşitlilik açısından müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan birisini oluşturmaktadır. Çatı panelleri, kullanım yerlerine göre şekilde belirlenmelidir. Örneğin yapının hangi iklimde olduğu bile dikkate alınmalıdır. İstanbul’da Silivri dolaylarındaki bir yazlık ile hava akımının son derece kısıtlı olduğu bir bölgedeki sanayi tesisisin aynı çatı tipini kullanması orta ve uzun vadede olumsuz sonuçlar doğurabilecektir.

Er İnşaat Çatı Panelleri olarak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun çatı sistemlerimiz ile yanınızdayız. Portföyümüzde bulunan çatı panellerimiz ise şöyledir: Poliüretan dolgulu üç hadveli çatı paneli, poliüretan dolgulu beş hadveli çatı paneli, taş yünü dolgulu beş hadveli çatı paneli, PVC mebranlı beş hadveli poliüretan dolgulu çatı paneli. Bu çatı panellerinin tümü farklı özellikleriyle ön plana çıkmakta olup kendi içlerinde de çeşitli özellikler itibariyle ayrılmaktadır.

Farklı boya tipleri, farklı kalınlıklardaki ebatları, hadvelerin yükseklikleri, kullanılan izolasyon maddesi, ısı yalıtım özellikleri gibi ayrışmaları dikkate alındığında çok geniş bir yelpaze oluşmaktadır. Bu farklı özelliklerin tümü, sizin ihtiyacınıza göre belirlenmelidir. Örneğin hadve yüksekliği, çatıdaki giderlerin yağışı karşılayamadığı durumlarda bir artı sağlayabilmektedir. Isı yalıtım özellikleriyse, meskenin bulunduğu yerin ne kadar güneş aldığına göre farklı şekilde tercih edilebilmektedir. Çatı üstüne konulacak diğer malzemeler de tercih edilecek ürünün kalınlığına bağlı olarak değişmektedir. Tüm bunların belirlenebilmesi ise uzman yardımıyla çok daha verimli olacaktır…

Siz de çatı paneli tercihinizi yaparken Er İnşaat’ı arayabilir ve meskeniniz için en doğru ve verimli ürünü temin etmek için iletişime geçebilirsiniz.

Panel Çatının Faydaları

  •  Isı,ses ve suya karşı dayanıklıdır.
  •  Binalarda fazla ağırlık yapmamaktadır.
  •  Kurulumu gayet pratik ve kolaydır
  •  Diğer çatılara göre daha ekonomiktir
  •  Oldukça Sağlam ve Dayanıklıdır.
Call Now Button
ArabicEnglishTurkish
× Whatss App