Er İnşaat Çelik Konstrüksiyon Uygulamaları

Er inşaat Çatı ve Cephe Sandviç panel sistemleri olarak Türkiye genelinde Celik konstrüksiyon projelerinizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon, yani çelik çerçeve sistemleri özellikle endüstriyel alanda tercih edilen bir yapı türüdür. Çelik çerçeve sistemlerini Türkiye’de ve İstanbul özelinde ön plana çıkartan ilk faktör ise, depremler kuşağında bulunuyor olmamızdır. Çelik yapılar, depremlere karşı son derece dayanıklıdır. Hem çeliğin sağlamlığı, hem de deprem süresince gerçekleşen salınımdan ötürü yapının güvenliği konusunda hayati bir öneme sahiptir.

Çelik konstrüksiyonda firmaların gözden kaçırdığı ya da dikkat etmediği bazı ayrıntılar ne yazık ki olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Biz, Er İnşaat olarak, uzman kadromuzla gerçekleştirdiğimiz montaja güveniyor ve orta derecedeki rüzgarda sökülüp gidecek kalitesiz hizmet sunmuyoruz. Deprem, fırtına ve benzeri doğal durumlara karşın yapı içinde ve çevresinde bulunanların can ve mal güvenliğini önemseyerek inşa ediyor, tamamlıyoruz.

Estetik bir görünümle farklı bir mimari sonuç elde edebileceğiniz çelik konstrüksiyonlar, çatılar için uygulanabilirken aynı zamanda atölye, spor alanı, pazar yeri, sera, fuar alanı ve daha birçok noktada da değerlendirilebilir. Hem ekonomik olması, hem de güvenli olması dışında yapımı da oldukça hızlıdır.

Siz de çelik konstrüksiyon ile ilgili proje oluşturulması ve mevcut projenizin fiyatlandırmasıyla ilgili olarak bizi arayabilir ve uzmanlarımızın görüşlerini öğrenebilirsiniz. Güvenli, ekonomik ve hızlı bir çelik konstrüksiyon için Er İnşaat ile hemen irtibata geçiniz.

ÇELİK KONSTRÜKSİYONUN FAYDALARI

  •  Son derece dayanıklıdır.
  • Ekonomik ve kurulumu kolaydır.
  • Proje ile inşa edilmektedir.
  • Yapı üzerinde sonradan kolayca değişiklikler yapılabilmektedir.
  • Depreme veya çeşitli sebeplerden dolayı darbeye  kalan parçalarının onarımı ile yapı ömrü d uzaya bilmektedir….
Call Now Button
ArabicEnglishTurkish
× Whatss App