Er İnşaat Sandvic Catı ve Cephe Panel Sistemleri

Cephe panelleri son yıllarda endüstriyel alanda oldukça sık kullanılan bir malzemedir. ısı,ses ve su yalıtımına sahip olması ve ekonomik olması itibari ile kullanımı oldukça yaygındır..

5

Cephe Paneli

Cephe panelleri, geniş bir yelpazede, beğeni ve ihtiyacınıza göre tercih edilen ürünlerdir. Er İnşaat olarak, cephe panellerine ilişkin siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olarak en yüksek verimi alabilmenize çalışıyoruz.

Kullanım alanına göre hem taş yünü dolgulu cephe panellerimiz, hem de poliüretan dolgulu cephe panellerimizi dayanıklı yapılarınız için hazırlıyor ve montajını da üstleniyoruz. 

Taş yünü dolgulu cephe panellerimiz talebiniz doğrultusunda polyester, PVDF ya da plastisol boyalı olup yalıtım kalınlıkları 40 ile 150 mm arasındadır. Yangına karşı mukavemetli olan bu cephe panelimizin dışında, yine taş yünü dolgulu akustik cephe panelimiz de özellikle gürültü kirliliğinden sizi uzak tutacaktır. Oldukça başarılı bulunan ve dışarıdaki sesi içeri almaması ile beraber, içerideki sesi de dışarı vermeyen akustik cephe paneli, en az 0.60 mm kalınlığındaki saca eklenebilmektedir. Evler, okullar, kreşler, huzur evleri, kütüphaneler, ofisler için dışarıdaki sesi içeri almamasından ötürü tercih edilmektedir. Ayrıca bu ürün, çeşitli eğlence yerlerine ait projelerde de, gürültü kirliliğinin dış çevreye yansıtılmaması için tercih edilmektedir.

Taş yününden farklı olarak poliüretan dolgulu ve yedi adet hadveye (geniş kısımlar) sahip cephe panellerimizde kullanım alanınıza göre değerlendirebileceğiniz bir seçenektir. Diğer ürünümüzde olduğu gibi polyester, PVDF veya plastisol boyalı olan bu tip cephe panellerimizin de yalıtım kalınlığı en az 40 ve en fazla 150 mm olarak hazırlanabilir.

Poliüretan ya da taş yünü arasındaki yalıtım ve kalite farkı için bizimle iletişime geçebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda en hesaplı fiyatlandırmayı talep edebilirsiniz.

Cephe Panelin Faydaları

  • Isı, ses ve su yalıtımı sağlar
  • Renk seçenekleri ile estetik görünüm sağlar
  • Ekonomik ve kurulumu kolaydır.
Call Now Button
ArabicEnglishTurkish
× Whatss App