Günümüz yapılarının vazgeçilmezi METAL KENET ÇATI SİSTEMLERİ

Günümüz yapılarının bir çoğunda artık metal kenet çatı sistemleri tercih edilmektedir. Estetik görüntüsü ve sağlamlığı ile metal kenet çatı sistemleri bakım gerektirmeyen uzun ömürlü çatı sistemleridir.

Metal Kenet Çatı Sistemleri

Metal Kenet Çatı

Meskenlerin çatı ile beraber daha etkili bir barınma noktası olduğu görülmekte ve yapıların daha da korunaklı bir hale geldiği bilinmektedir. Metal kenet çatı seçeneklerini Er İnşaat olarak; bu konuda yapı sahiplerine gereken desteği ortaya koyabilmekteyiz. Kenet çatı hizmetlerimiz en az % 5 oranında var olan çatılarda genel olarak uygulanabilmektedir. Geleneksel ya da modern mimariye sahip olan tüm binalara da uygunluk gösterebilmekte olan modellerdir. Metal çatıların kenet sistemiyle buluşması; binaların daha da güvenilir bir hal almasını sağlamaktadır. İlk tercih olarak adlandırılan söz konusu sistem, metal ruloyla bütünleşerek; istenilen boyutta var olmasıyla da bilinmektedir.

Kenet Çatının Avantajları Nelerdir?

Kenet çatı yapıların farklı farklı işlevlere sahip olması konusunda önemli bir faktör olarak değerlendirilmektedir. Metal kenet çatı seçenekleri aynı zamanda da yapı tasarımlarının en modern seçeneklerine ayak uydurması bakımından da etkili bir seçenektir. Panel çatı olarak da değerlendirilerek; herhangi bir doğal dış etkenlere karşı barınma noktalarının daha da güvenilir bir konuma bürünmesini sağlamaktadır. Uzun ömürlü olmasının yanında su geçirmeyen bir özelliğe de sahip olmasıyla bilinen bu tip seçenekler; daima kalıcı bir kimliğe sahip olmasından ötürü de beğeni kazanabilmektedir. Aynı zamanda da kullanıldığı binanın yazın serin kışın da sıcak olması konusunda önemli bir noktada varlık gösterebilen unsurlar arasında da yer almaktadır.

Kenet Çatıda Var Olan Detaylar

Çatının herhangi bir kiremit ya da shingle unsurlarından biriyle kaplanmış olmasına rağmen metal kenet çatı unsurları devreye girebilecektir. Uygulanabilecek olan kenet çatı sistemleri seçenekleri kapsamında sundurma, baca ve saçak altı da kaplama işlemlerine dahil edilebilecek türde de var olabilecektir. Bu detayların uygulanması halinde çatılara bağlı olarak yapıların da daha hoş bir görüntü elde etmesinde ideal bir netice sağlayabileceğini gösterebilecektir. Aynı zamanda da yapıların daha genç görünmesinde de etkin bir yapıda olarak; fonksiyonlarını an be an ortaya koyabilecek olmasından ötürü de gündeme gelebilmektedir. Çatıların olumlu sonuçlarla karşılaşması anlamında da ideal bir etken olarak da kabul edilebilmektedir.

Metal Kenet Çatıda Özgün Tasarımlar

Yapıların görselliğinin önemli bir noktada yer alması aşamasında metal kenet çatı faaliyetleri büyük önem taşımaktadır. Yapıların mimarisiyle tam olarak uygunluk arz edebilecek ve kolaylıkla adapte olabilecek olan bu seçenekler sayesinde hayal edilen yapıya kavuşmak oldukça kolay bir hal alabilecektir. Er İnşaat olarak bu konuda yapı sahiplerinin aradıkları görselliği sağlama anlamında son derecede başarılı bir çizgide ilerlemekteyiz. Aynı zamanda da tüm kullanıcıların aynı şartlara sahip olabilmeleri adına da etkili bir potansiyele sahip olmaktayız. Firma olarak genel bir hizmet sağlayabilmekte ve yapıların mükemmel bir görüntü teşkil etmesi konusunda ideal bir firma olarak değerlendirilmekteyiz. Böylelikle de gün geçtikçe daha da fazla kullanıcıya destek vermekteyiz.

 

Metal Kenet Çatı son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılan çatı sistemleridir. Kenet çatı, uygulaması kolay ve fiyat avantajları bakımından tercih edilen çatı sistemleridir. Kenet çatı sistemleri uzun ömürlü olmakla birlikte çoğu firma ve mülk sahibi tarafından gönül rahatlığı ile ve güvenle tercih edilmektedir.

Günümüz inşaat sektöründe yaşanan gelişmeler ile birçok farklı uygulama sistemi de yenilik olarak karşımızda çıkmaktadır. Özellikler son dönemde yapıların inşasında  metalin kullanılması inşaat sektörüne ayrı bir boyut kazandırmaktadır.
Bunun yanı sıra eski yapıların bir çoğunda kenet çatı sistemi karşımıza çıkmaktadır.
Sağlamlığı, estetik görünümü ve fiyat kolaylığı ile kenet çatı ve kenet çatı sistemleri yapıların vazgeçilmezi haline gelmiştir.
Villa,fabrika v.b yapılarda genellikle metal kenet çatı sistemleri tercih edilmektedir.

Metal Kenet Çatı Sistemlerinin Özellikleri

  • Montaj işleminden sonra yüzeyde herhangi bir bağlantı aparatı gözükmez.
  • Kenetlenmesi sayesinde yüsek oranda su geçirmezlik sağlar.
  • Yapıya ayrı bir estetik görünüm katar.
  • Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
  • Boydan boya tek parça üretilir.
  • Herhangi bir darbeye maruz kalmadıkça uzun yıllar sağlamlığını muhafaza eder.
Call Now Button
ArabicEnglishTurkish
× Whatss App