Er İnşaat Çatı ve Cephe Sandviç sistemleri Soğuk Oda Panelleri

Soğuk oda panelleri adındanda anlaşılacağı  üzere soğuk kalması soğuk havanın hapsedilmesi korunması gereken ortamlarda kullanılan panel çeşididir.

Soğuk Oda Panelleri

Soğuk oda panelleri, birçok sektörde ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Özellikle küresel ısınma ve gıdalardaki kayıplar dikkate alındığında, Avrupa’dan tüm Dünya’ya yayılan bu akımın İstanbul ve Türkiye genelindeki en başarılı uygulayıcılarından Er İnşaat’a güvenmenizi ümit ediyoruz.

Bilindiği üzere bazı tüketim malları oda sıcaklığına ya da dış hava ısısına terk edilememektedir. Her ürün, olması gereken ısıda muhafaza edilmektedir. Aksi durumlarda bozulma, çürüme ve benzeri durumlar olmakta ve bu da o ürünün sahibini ya da nakliyecisini zarara sokmaktadır. Meyve ve sebze yetiştiriciliğinden bunların lojistik işlerine, ilaç (ecza) dağıtım işlerinden gıda üretim tesislerine kadar geniş bir yelpazede başvurulan soğuk hava (veya soğuk oda) kavramı, endüstriyel dolap ve dondurucular gerektirmektedir. Bu özel amaçlarla temin edilen ve ısı ayarı sabit tutulan dolap ve dondurucular ise kullanıcısına elektrik maliyeti oluşturmaktadır.

Er İnşaat olarak soğuk oda panellerimiz ile ısı yalıtımını en yüksek seviyede gerçekleştirmek, harici yüksek ya da düşük ısıyı soğutulmuş odaya geçirmemek için en kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Soğuk oda panelleri ihtiyaçlarınıza göre tavanda, tabanda ya da duvarda (cephe) kullanılabiliyor. Sıfırdan soğuk oda inşa etme aşamasındaysanız da, üç yönlü tüm ihtiyacınızı en yüksek verimi almanız için biz sağlıyoruz.

Montajı ve sökümü de oldukça kolay olan soğuk oda panellerimiz, ayrıca yangına karşı da dayanıklıdır. Ayrıca denetimlerde karşılaşabileceğiniz standartlarda olup kullanım alanınıza göre geniş bir ürün yelpazesine de sahiptir.

Endüstriyel dolabınız ve dondurucunuz için tasarruf sağlayabileceğiniz gibi, soğuk odanızdaki et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri gibi kolay bozulabilecek ürünlerin de dayanıklılığını sağlıyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda sunduğumuz pratik ve ekonomik çözümler sayesinde, hem tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyor, hem de muhafaza altında tuttuğunuz ürünün olağandan daha uzun süre kalitesini bozmadan kalmasını sağlıyoruz.

Siz de soğuk oda panelleriyle ilgili uzman görüşlerini almak ve ihtiyacınız doğrultusunda en ekonomik fiyatlandırma teklifini sormak için bize ulaşabilirsiniz. Çeşitli boylarda ve gerekli olan standartlardaki ürünlerimiz hakkında geniş bilgiyi internet sitemizden edinebileceğiniz gibi, ofisimizde bizimle tanışabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Soğuk Oda Panelinin Faydaları

  • Uzun Ömürlü kullanımı vardır.
  • Soğuk havayı en iyi şekilde muhafaza eder.
  • Ekonomik ve kullanımı kolaydır.
Call Now Button
ArabicEnglishTurkish
× Whatss App