Hizmetlerimiz

Metal ve Sac Üretim Tesisi

Bağlı ortaklarımız işbirliği ile galvaniz sac , trapez sac , alüminyum, soğuk ve sıcak haddelenmiş rulo gibi birçok ürün gamında üretim yapmaktayız.

Sandviç Panel Üretim Tesisi

Bağlı ortaklarımız işbirliği ile her yıl ihracat da olmak üzere 200.000 m2’nin üzerinde sandviç panel üretimi yapmaktayız.

Çelik Üretim Tesisi

Bağlı ortaklarımız işbirliği ile 30.000 m² açık alan ve 13.500 m² kapalı alanda aylık 2500-3000 ton üretim kapasitesine sahibiz. Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyor , aynı zamanda bu malzemelerin kurulum hizmetini de değerli müşterilerimize sağlıyoruz.

Montaj

Er İnşaat , yüksek kaliteli çelik yapılar ve çatı cephe kaplama projeleri için piyasadaki en uzman kurulum hizmetlerini sağlamaktadır. Er İnşaat olarak, iş güvenliği gerekliliklerini yerine getirirken, proje yönetimi içinde sorunsuz koordinasyon, zaman ölçekleri ve maliyetler açısından verimlilik anlamına gelen tüm hizmetlerimizi şirket içinde sunmanın ek avantajına sahibiz.

Proje Yönetimi

Er İnşaat proje yönetim ekibi, sektördeki yüksek vasıflı ve deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Proje yönetimi hizmetlerimiz ile Er İnşaat, potansiyel riskleri azaltmanıza, hem teknik hem de teknik olmayan hataları önlemenize, proje bütçelerini kontrol etmenize ve projenizi planlanan program dahilinde etkili bir şekilde tutmanıza yardımcı olabilir.